Bez dobrého systému značení ztrácí komerční budova na kvalitě


Děkujeme za Vaši návštěvu na našich stránkách.
 
Pokud jste k nám zavítali proto, že součástí projektu na kterém pracujete je i řešení orientačního, informačního a případně i prezentačního systému, nebo značení únikových cest, rádi Vám pomůžeme s řešením tohoto úkolu.
 
Jak to většinou bývá

V oboru se pohybujeme více než 10 let a stále znovu se setkáváme s touto situací:
 
Investor zadá projektantovi v rámci projektu budovy také projekt orientačního sytému. Projektant tomuto problému věnuje čas přiměřený hodnotě budoucí subdodávky (tedy méně než např. zábradlí u schodišť a řádově méně než nábytku). Navíc tuto minoritní záležitost řeší vlastními silami. Výsledkem je problém, se kterým se setkáváme na více než polovině akcí – původní návrh je nutno revidovat (často zásadně). Nepříjemné to bývá zejména v okamžiku, kdy investorem vyžádaný (měsíc před otevřením) dodatečně zpracovaný projekt generuje jiný rozsah systému značení a také jiné nároky na budget.  

Těmto problémům, které ve výsledku generují nespokojeného investora, lze přitom jednoduše předejít. Spoluprací s námi již ve fázi projekce. Jde o skutečnou symbiózu, kdy my pomáháme Vám zapracovat do projekční dokumentace kvalifikovanou definici orientačního systému přiměřeného danému objektu a jeho provozním potřebám. Vy nám na oplátku dáte možnost dostat se do kontaktu se zajímavým projektem a tím se zúčastnit budoucího výběrového řízení na realizaci značení.

Proto budeme rádi, když nás budete kontaktovat.
 
 
Dostatek informací
 
Pokud hledáte infomace o možných způsobech řešení značení v budovách a areálech, věříme, že zde naleznete potřebné informace. Je Vám k dospozici více než 500 fotografií a mnoho vzorových projektů. Vše je systematicky utříděno a Vy máte proto možnost, dívat se na jednotlivá řešení nebo prvky značení z různých pohledů:

- Pokud Vás zajímá konkrétní specifická skupina prvků značení (např.: orientace v exteriérech, značení vstupů do budov, značení recepcí, místností... značení garáží...), zde si vyberete prvky značení dle jejich funkce v orientačním systému.

- Máte také možnost si vybrat oblast do které Váš projekt spadá (např. firemní sídla, nájemní admin. budovy, bytové projekty, logistické parky ... ) a získáte tak zcela konkrétní informace a příklady řešení.

- Zde si můžete zobrazit přehled vzorových projektů a z nich si za pomoci výběru oblasti, která Vás zajímá, vyberete příklady z praxe. Přitom platí, že i ve vzorových projektech mají fotografie doplňkové komentáře, ze kterých se dozvíte informace o fukční specifikaci daného prvku i o jeho technickém řešení.

- K dispozici jsou Vám také obecné informace o problematice značení a zde se k nim dostanete nejrychleji.

TOPlist