Vaše dotazy zodpoví:
Roman Holub
Tel.: 00420602562668
holub@znaceni.cz

Světelná reklama

Vyrábíme a instalujeme světelné nápisy, reklamy a panely s neony, LED i zářivkovým prosvětlením

Světelná loga, nápisy a panely nejsou typickou součástí orientačního systému objektu. Z technologického hlediska ale využívají shodné nebo obdobné technologie. Naše společnost disponuje jak potřebným technologickým zázemím tak i zkušenostmi s navrhováním, výrobou a instalací světelných reklam.
Stějně jako u ostatních prvků, které slouží k prezentaci loga nebo jména našich zákazníků, případně k prezentaci jimi nabízených produktů klademe velký dýraz na fázi návrhu řešení. Jedná se jak o správně připravené vizualizace denní i noční funkce, tak i o zhotovení a schválení s klientem funkčních vzorků. V mnoha případech připravujeme i vzorky fragmentů 1:1, s cílem klientovi co nejvěrněji prezentovat výsledný efekt. Kdo má zkušenosti s prací se světlem, zná náročnost problematiky ladění vhodného barevného podání jak v denním tak i nočním vzhledu.
Zejména u některých kombinací (napři jednotlivé znaky vyzařující modré světlo) je velmi problematické dosáhnout efektivního výsledku při dodržení barevných specifikací daných logomanuálem klienta.
Současný vývoj a trend posledních let směřuje světelné reklamy jednoznačně k úsporným a vysokoživotnostním světelným LED zdrojům. Ve specifických případech (zejména tam kde je třeba intenzivní zdroj světla) však i nadále využíváme klasické neonové zdroje, případně osvědčené prosvětlení zářivkovými tělesy u nichž je stále nejvýhodnější poměr výkon / pořizovací cena.

TOPlist