Vaše dotazy zodpoví:
Roman Holub
Tel.: 00420602562668
holub@znaceni.cz

Orientační systémy

Vyrábíme a instalujeme orientační systémy budov a areálů

Realizace orientačního systému, zahrnující výrobu a následnou montáž je v ideální situaci (kdy platí dohodnuté termíny) relativně bezproblémovým procesem. Podmínkou je, že systém značení je realizován dle kvalitní projekční dokumentace a že je pro výrobu prvků značení k dispozici kvalitní produkční a technologické zázemí.

Naše společnost disponuje vlastní výrobní základnou zahrnující všechny klíčové technologie a systémem trvale fungujících subdodavatelů, kteří dlouhodobě drží požadovanou kvalitu. Proto jsme schopni i během výrobního procesu absorbovat korekce jak provedení tak rozsahu.

Vzhledem k tomu, že poměr mezi dobou nutnou pro výrobu a dobou instalace je cca 10:1 je samotná montáž orientačního systému organizačně nejnáročnější částí procesu realizace. Zásadní je zejména skutečnost, že značení u novostaveb (a těch je většina) lze instalovat až po dokončení téměř všech řemesel, snad s výjimkou rozmístění obrazů a interiérových dekorací (ale i tam občas hrozí kolize). Pokud přijmeme za fakt skutečnost, že většina projektů se dokončuje v řádu hodin před slavnostním otevřením, je jasné, jaký čas zbývá na instalaci značení.
Proto je velmi důležité pracovat dle kvalitních podkladů a se zkušeným týmem. To umíme.

TOPlist