Značení pro Školy

Dobré značení ve škole se pozná teprve po čase provozu. Zejména na školách nižších stupňů a speciálně ve zvláštních školách jsou žáci a studenti velmi kreativní. Pokud není značení také dostatečně kreativní postupně ho doplní a dotvoří. Mimo tento specifický požadavek je samozřejmě nutné aby značení ve školách bylo realizováno s ohledem na jednoduchou změnu popisů, snadnou a levnou údržbu a bylo dostatečně odolné vůči neoprávněné manipulaci. Nezanedbatelným faktorem je i bezpečnost spočívající např. v eliminaci ostrých hran.
Naše společnost realizovala značení ve všech typech škol od zvláštní školy přes prestižní školu pro nadané děti až po několik vysokých škol.

Vstupní hala vítá každého žáčka citátem, který je slyšet i z učeben školy.
Označení místností ve škole.
Tabule z bezpečnostního čirého skla. Hrany skla leštěny a broušeny. Popisy z barevných jakostních samolepících fólií. Kotvení na kruhových nerezových úchytech s povrchem SB.
Snadnější orientaci v budově umožňuje kombinace textové části a barevné rozlišení jednotlivých pater budovy.
Tabule u hlavního vstupu do školy s hlavními údaji o organizaci.
Okenní tapety umožňují nahlednout kolemjdoucím za vrátka školy.
Jednoduché línie fasády v původním duchu jsou zvýrazněny jménem školy přímo na fasádu. Prvek je určen svoji polohou a rozměrem pro kontakt na střední vzdálenost .
Patrová tabule z bezpečnostního skla v dezénu mléčného skla. Hrany skla leštěny a broušeny. Popisy včetně schematického plánu podlaží z jakostních samolepícich fólií. Kotvení na kruhových nerezových úchytech s povrchem SB.
Podsvětlený exteriérový nápis nad hlavním vchodem do budovy.
Noční pohled na podsvětlený nápis
Značení únikové cesty v nadzemním podlaží.
Tabulka Convex 06 z hliníkového profilu s povrchovou úpravou stříbrný elox. Profil s drážkami pro vložení výměnného výtisku krytého čirým antireflexním akrylátem. Koncovky profilu z broušené nerezi jsou zajištěné šrouby.
Tabulka Convex 06 z hliníkového profilu s povrchovou úpravou stříbrný elox. Profil s drážkami pro vložení výměnného výtisku s piktogramem krytého čirým antireflexním akrylátem. Koncovky profilu z broušené nerezi jsou zajištěné šrouby.
Štítek z dvouvrstvého plastu s čelní plochou v dezénu stříbrný kov. Popisy vygravírovány do modrého jádra tabulky.
Přívěsek z dvouvrstvého plastu s čelní plochou v dezénu stříbrný kov. Popisy vygravírovány do modrého jádra tabulky.
Celkový pohled na uzel, kde se potkávají jednotlivé prvky značení interiéru.
Patrová tabule informuje o studijních kruzích v daném podlaží včetně informací o tom, co se nachází v ostatních podlažích.
Informační výtahová tabule prezentuje stejné informace jako hlavní orientační tabule.
TOPlist