Značení pro bytové domy

V bytových domech a obytných komplexech je orientační a informační systém určen zejména pro návštěvy a vnější služby. Pro obyvatele, kteří očekávají zejména soukromí může být nevhodně řešené značení naopak spíše rušivým prvkem. S ohledem na kategorii do které daný obytný objekt spadá je třeba také zohlednit odolnost značení proti poškození a neoprávněné manipulaci. Obecně jsou proto preferována decentní řešení z jakostních materiálů.
Na základě našich zkušeností z této oblasti umíme investorům i architektům doporučit řešení značení obytných domů, které splní provozní požadavky a zajistí dostatečnou životnost.

Označení podlaží v kombinaci s označením hydrantu.
Skleněná tabule s broušenými a leštěnými hranami se zadní stranou v dezénu pískovaného skla. Číslo podlaží z masivní nerezi s povrchem SB. Kotveno systémovými distančními trny s úpravou SB.
Detail označení podlaží.
Směrník k jednotlivým objektům v obytného komplexu. Orientační čísla navazují na schéma v informačním prvku ve vstupním bodu obytného komplexu.
Exteriérový informační sloupek. Informační plocha z lakovaného profilu. Popisy z jakostních exteriérových fólií. Stojina z ocelového zinkovaného a lakovaného profilu. Kotvení do skryté betonové patky.
Značení únikové cesty na schodišti.
Skleněná tabule s broušenými a leštěnými hranami se zadní stranou v dezénu pískovaného skla.Popisy z fólii s fotoluminiscenční fólií. Kotveno systémovými distančnimi trny s úpravou SB.
Označení hydrantu.
Písmeno H z masivní nerezi s povrchovou úpravou SB instalováno přímo na dveřní křídlo hydrantu.
Směrník k jednotlivým objektům v obytného komplexu. Orientační čísla navazují na schéma v informačním prvku ve vstupním bodu obytného komplexu.
Exteriérová informační tabule. Informační plocha z lakovaného profilu. Popisy z jakostních exteriérových fólií.
Označení bytu .
Smaltovaná tabulka v kopii původního provedení z 19. století instalovaná na záhlaví dveří.
Detail označení bytu.
Informační plocha na vstupním bodu do obytného komplexu. Integrované logo projektu, orientační plán a prostor pro umístění doplňkových informací.
Exteriérová uzamykatelná vitrína. Rám z hliníkových profilů s povrchovou úpravou stříbrný elox, magnetická vnitřní plocha, čelní plocha z netříštivého akrylátu. Stojiny z ocelových zinkovaných a lakovaných profilů. Kotvení do skrytých betonových patek. Vnitřní popisy UV stálým tiskem na PVC fólii.
Informační pylon před vstupem na recepci rezidence.
Tabule z bezpečnostního skla s mléčně bílým pozadím. Popisy z jakostních samolepících fólií. Kotvení do masivní nerezové patky s broušeným povrchem.
Pylon je nasvělten úsporným zemním reflektorem.
Informační plocha v recepci na vstupním bodu do obytného komlpexu.Plocha je doplněna o schematický plán rezidence pro snadnější orientaci.
Informační plocha zhotovena z jakostních barevných a potištěných samolepících fólií instalovaných na prosklennou stěnu v recepci.
Označení jednotlivých vstupů v rámci obytného komplexu.
Písmeno z jakostních samolepících fólií, instalováno na sklo dveřního křídla.
Značení bytů.
Tabulka z broušené nerezi s vygravírovanými a vybarvenými popisy. Instalace na stěnu s distanční podložkou.
Označení místností v zázemí budovy.
Tabulka Convex 06 z hliníkového profilu s povrchovou úpravou stříbrný elox. Profil s drážkami pro vložení výměnného výtisku krytého čirým antireflexním akrylátem. Koncovky profilu z broušené nerezi jsou zajištěné šrouby.
Směrová tabule k množinám čísel parkovacích míst pro vozidla.
Tabule hradec v jednostranném provedení. Lakované profily kotvené v plastových bočních profilech.. Popisy z jakostních samolepících fólií. Kotveno na stěnu.
Číslo bytu s nosičem na jmenovku.
Tabulka z duralu s povrchovou úpravou stříbrný elox. Popisy vygravírovány a vybarveny. Integrovaný profil z čirého akrylátu pro vložení štítku se jménem. Montováno na skryté podložce.
Značení únikových cest v bytovém objektu.
Tabulka z bílého akrylátu s popisy z jakostních samolepících fólií. Montováno na skryté podložce.
TOPlist