Značení pro kulturní zařízení, divadla, knihovny

Značení v těchto objektech v sobě snoubí požadavky na značení ve veřejných objektech s požadavkem na vyšší úroveň designu a jistou noblesu danou účelem těchto budov. Proto je zde prostor pro individuální řešení a rozsáhlejší dialog a spolupráci s architekty.
Vlastní výrobní kapacity naší společnosti a technologické zkušenosti se zpracováním ušlechtilých materiálů jsou dobrým základem pro dosažení kvalitního výsledku a spokojenosti investora a provozovatele.

Hlavní nápis na budově divadla. Architektovi se zjevně zdařil výběr fontu vůči kovářsky vyráběnému zábradlí a architektuře budovy.
Nápis malovaný písmomalířsky přimo na fasádu.
Značení ve foyeru.
Tabulky z dvouvrstvého plastu s čelní plochou v dezénu broušené nerezi a popisy vygravírovanými do černého jádra tabulky.
Směrové tabulky v interiérech.
Tabulky z dvouvrstvého plastu s čelní plochou v dezénu broušené nerezi a popisy vygravírovanými do černého jádra tabulky.
Hlavní orientační tabule se strukturou informací podle pater.
Tabule zhotovená z jednotlivých segmentů z akrylátu s probarvenou zadní stranou. Každý segment kotven samostatně. Popisy z jakostních samolepících fólií.
Závěsný systém pro prezentaci dětských výkresů ze soutěží a dětských dnů.
Nosnou část závěsného systému tvoří vodící vertikální ocelová lanka kotvena do schodiště a podlahy. Horizontální soustavu tvoří nerezové vodící lišty zajištěné systémovým úchytem k lankům.
Směrová tabule s navigací do jednotlivých oddělení knihovny.
Směrová tabule zhotovena z jednotlivých segmentů z akrylátu s probarvenou zadní stranou. Popisy z jakostních samolepících fólií. Instalace na stěny nosného sloupu v blízkosti recepce .
Opticky dělící panel recepci a informační koutek pro turisty.
Panel z čirého akrylátu a popisy z jakostních samolepících fólií. Kotvení v hliníkovém profilu s lakovaným povrchem do stropního podhledu a boční stěny.
TOPlist