Kvalitní orientační systém zvyšuje bonitu objektu v očích potencionálních nájemníků


Děkujeme za Vaši důvěru projevenou návštěvou těchto stránek.

Předpokládáme, že nechcete věnovat tomuto problému více času než je nutné. Proto Vám zkusíme poradit jak na našich stránkách získat potřebné informace rychle a bez zbytečného hledání.
(Pozn.: Na tomto portálu je více než 500 fotografií a řada vzorových projektů a desítky samostatných podstran).
Pokud Vás to osloví (a máte chvíli navíc) rádi Vám zde budeme prezentovat naše významné zákazníky, kteří nám dali důvěru k realizaci orientačních systémů na jejich projektech.

Pokud ale chcete konkrétní informace na konkrétní téma, pak Vám doporučujeme:

- Vyberte si zde oblast do které Váš projekt spadá (např. firemní sídla, nájemní admin. budovy, bytové projekty, logistické parky ... ) a získáte zcela konkrétní informace a příklady řešení.

- Zobrazte si zde přehled vzorových projektů a z nich si za pomoci výběru oblasti, která Vás zajímá, vyberte informace přímo z reálu. Co projekt, to příběh.

- Pokud Vás zajímá konkrétní specifická skupina prvků značení (např.: orientace v exteriérech, značení vstupů do budov, značení recepcí, místností... značení garáží ...), zde si vyberete prvky značení dle jejich funkce v orientačním systému.

- Pokud ale máte pocit, že bude lépe, ponechat aktivitu na nás, pošlete nám zde své údaje. Určitě Vás nenecháme dlouho čekat :-).

TOPlist