Perfektně provedené orientační značení investor ocení


Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky.

Předpokládáme, že důvodem je hledání kvalitního subdodavatele pro Vaši akci, případně pomoc při zpracování nabídky do tendru.
 
Pokud patříte mezi velké stavební firmy, je velmi pravděpodobné, že jsme spolu na nějakém projektu již dřive spolupracovali. Snadno se o tom přesvědčíte zde nahlédnutím do výběru námi realizovaných projektů. Vzhledem k tomu, že přibližně každý třetí velký projekt realizujeme v roli subdodavatele, dobře známe základní pravidla, která řídí chod generálních dodavatelů. Těmi jsou budget a termín

Praktická zkušenost

Kdo s námi spolupracoval na více projektech, ví, že naše doporučení: "dejte nám finanční rámec a nechte nás orientační systém řešit s investorem nebo budoucím provozovatelem" je pro Vás výhodné a produktivní.

Celková cena za orientační systémy např. v projektech typu velkých nájemních admin. budov se pohybuje v řádech desetin procent celkového budgetu. Rozsah komunikace kolem struktury a provedení značení v budově, bývá však násobně vyšší. Většinou tomu tak je díky nedostačující nebo neodborně zpracované projekční dokumentaci. Proto se na orientačním systému nedá ušetřit ale spíše ztratit hodně Vaší energie v komunikaci s investorem a architektem. Partneři, kteří s námi spolupracují déle proto většinou ponechávají komunikaci s investorem a projektanty na nás a společně hlídáme jen výše zmíněný budget a termín.

Pokud máte zájem seznámit se s problematikou značení v budovách blíže, jsou Vám tyto stránky k dispozici. Vzhledem k jejich rozsahu (více než 500 fotografií, mnoho ukázkových projektů a desítky samostatných stran) si dovolíme několik tipů jak naleznete požadované informace rychle a snadno:
 
- Vyberte si zde oblast do které Váš projekt spadá (např. firemní sídla, nájemní admin. budovy, bytové projekty, logistické parky...) a získáte zcela konkrétní informace a příklady řešení.

- Zobrazte si zde přehled vzorových projektů a z nich si za pomoci výběru oblasti, která Vás zajímá, vyberte informace přímo z reálu.

- Pokud Vás zajímá konkrétní specifická skupina prvků značení (např.: orientace v exteriérech, značení vstupů do budov, značení recepcí, místností... značení garáží ...), zde si vyberete prvky značení dle jejich funkce v orientačním systému.

- Pokud je pro Vás jednodušší probrat věc osobně, pošlete nám své kontaktní údaje. Těšíme se na naši spolupráci.
TOPlist